
Колишній ватажок терористів "ДНР" Олександр Бородай, який погрожував "взяти Київ" із "добровольцями", визнав, що лави окупантів постійно несуть істотні втрати, передають Патріоти України.
Більш того, бойовики продовжують гинути навіть без боїв – під час перемир'я вони стикаються з небойовими втратами. Про смерті колишніх товаришів за службою Бородай розповів в ефірі одного з пропагандистських каналів Росії.
"Є і загиблі, на жаль, з нашого боку. В тому числі за час цього перемир'я загинуло двоє членів "Союзу добровольців Донбасу" на передовій", – зізнався злочинець.
Нагадаємо, раніше Бородай заявив, що для нього мало, щоб Донбас став "частиною" РФ. Адже терорист мріє встигнути до своєї смерті пройтися з колонами головною вулицею української столиці – Хрещатиком.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...