Лукашенко веде свою гру: У Білорусі заявили, що Україна стягнула до їхнього кордону ударне угруповання військ у 112-114 тисяч, і пригрозили НАТО

У Білорусі заявили, що Україна стягнула до їхнього кордону ударне угруповання військ у 112-114 тисяч, і пригрозили НАТО

Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що Україна нібито стягнула до кордону понад 110 тисяч військовослужбовців. За його словами, "ударне угруповання" перебуває поблизу білоруського кордону з листопада 2023 року, передають Патріоти України.

Також він поскаржився, що авіація країн НАТО нібито регулярно порушує державні кордони Білорусі. Про це Хренін розповів в інтерв'ю кремлівському пропагандистському телеканалу "Росія 24".

Глава білоруського відомства видав, що зараз армія Білорусі не планує нарощувати присутність поблизу державного кордону. Водночас він зазначив, що "велику загрозу" становлять "диверсійні групи, які йдуть з боку України", а не "ударне угруповання", яке, на думку Хреніна, зосереджено поблизу кордону.

Крім того, він заявив, що білоруські військові фіксують "різні дії з боку західних країн". За його словами, це включає не лише дії сухопутних військ, а й розвідку з повітря.

"На сьогодні ми бачимо завчасний комплекс заходів, які проводить Західна Європа на чолі зі США для підготовки до військових дій. Ми розуміємо, проти кого ці військові дії будуть спрямовані", – поскаржився Хренін.

Також він видав, що авіації НАТО нібито порушують повітряні кордони Білорусі. За його словами, з серпня 2023 року по 21 лютого 2024 року було зафіксовано шість випадків порушення повітряного державного кордону Білорусі з боку Латвії, Литви та Польщі. Ба більше, Хренін пригрозив збивати авіацію країн НАТО.

"Якщо втрачено гальма з їхнього боку, звичайно, ми збиватимемо, церемонитися не будемо", – сказав Хренін.

"Соколам путіна" дуже страшно коли стріляють у відповідь: Сили оборони змусили другий Ту-22 замість атаки України тікати подалі вглиб росії - розвідка

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:55

Під час атаки російських бомардувальників Ту-22М3 один з них був збитий, а другий поспішив розвернутися. Про це розповів представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов у ефірі Радіо Свобода в п’ятницю, 19 квітня. . "Зн...

Кадри не лише з Непалу: Речник ЗСУ повідомив, кого окупанти женуть у наступ на Часів Яр

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:43

Під час наступу на Часів Яр Донецької області російська окупаційна армія зазнає значних втрат, а в полон потрапляють іноземні найманці з Непалу та Шрі-Ланки. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" підполковник Наз...