
Через два дні після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, 26 лютого 2022 року, міністр оборони Білорусі Віктор Хренін у розмові з українським колегою Олексієм Резніковим запропонував нашій країні підписати акт про капітуляцію, щоб припинити війну. Білоруський чиновник у такий спосіб передав послання глави Міноборони РФ Сергія Шойгу, передають Патріоти України.
Про це йдеться у матеріалі The Washington Post про початок війни в нашій країні та битву за Київ. Зазначається, що ще 22 лютого Резніков поговорив телефоном із Хреніним, і той запевнив, що російські війська з території Білорусі не вторгнуться, давши слово офіцера, – він збрехав.
Через два дні, після того як вторгнення почалося, міністри знову провели розмову. Тоді, за словами Резнікова, Хренін говорив нервово і незграбно. Білоруський міністр сказав, що передає послання свого російського колеги Сергія Шойгу, нагадав Рєзніков: якщо Україна підпише акт про капітуляцію, вторгнення припиниться. "Я готовий прийняти капітуляцію з російської сторони", – відповів глава Міноборони України.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...