
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пообіцяв 30 мільйонів гривень місту, який першим переведе всі вказівники та рекламні вивішуй на українську мову. Головна умова конкурсу - перевести всі вказівники та рекламні вивіски на українську мову, з задоволенням , зазначають Патріоти України.
Крім того, 20 мільйонів гривень отримає місто Донецької області, який другим завершить "українізацію", ще 10 мільйонів дадуть за третє місце.
Головна умова конкурсу – повна зміна всіх покажчиків, об'єктів топоніміки та рекламних написів у місті на українські. Гроші будуть виділятися на розвиток інфраструктури з обласного бюджету, який вдалося перевиконати.
"Це такий стимул, така цукерочка. Зараз дуже хочеться побачити: що коли в'їжджаєш в Донецьку область – це Україна. Це візуалізація, в першу чергу – це реклама, вивіски. В українському місті, з українськими вивісками повинні бути класні дороги, і це також додатковий стимул. Тому що там, де українське, там модерн", - сказав Павло Жебрівський.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...