
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пообіцяв 30 мільйонів гривень місту, який першим переведе всі вказівники та рекламні вивішуй на українську мову. Головна умова конкурсу - перевести всі вказівники та рекламні вивіски на українську мову, з задоволенням , зазначають Патріоти України.
Крім того, 20 мільйонів гривень отримає місто Донецької області, який другим завершить "українізацію", ще 10 мільйонів дадуть за третє місце.
Головна умова конкурсу – повна зміна всіх покажчиків, об'єктів топоніміки та рекламних написів у місті на українські. Гроші будуть виділятися на розвиток інфраструктури з обласного бюджету, який вдалося перевиконати.
"Це такий стимул, така цукерочка. Зараз дуже хочеться побачити: що коли в'їжджаєш в Донецьку область – це Україна. Це візуалізація, в першу чергу – це реклама, вивіски. В українському місті, з українськими вивісками повинні бути класні дороги, і це також додатковий стимул. Тому що там, де українське, там модерн", - сказав Павло Жебрівський.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...