
Українські воїни продовжують знищувати російських загарбників на всіх напрямках. У Харківській області захисникам України вдалося розгромити російський ОМОН. Про це у середу, 24 серпня, повідомило видання "24 канал" із посиланням на джерела у спецслужбах. За інформацією видання було ліквідовано близько 30 окупантів, передають Патріоти України.
Ще 40 російських військовослужбовців було поранено, зазначили співрозмовники журналістів. ОМОН (загін мобільний особливого призначення, раніше – загін міліції особливого призначення) – спеціальні підрозділи Росгвардії.
Зазначимо, що станом на ранок 24 серпня армія РФ у війні з Україною втратила 45 700 військових і 1924 танки. Із них 150 військових і 3 танки було ліквідовано за останню добу. У Генеральному штабі Збройних сил України повідомили, що найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку.
Згідно з даними Генштабу, загальні бойові втрати противника з 24 лютого до 24 серпня орієнтовно становлять:
– особового складу – близько 45 700 (+150) осіб;
– танків ‒ 1924 (+3) одиниці;
– бойових броньованих машин ‒ 4243 (+5);
– артилерійських систем – 1036 (+3);
– РСЗВ – 266 (+0);
– засобів ППО – 147 (+1);
– літаків – 234 (+0);
– гелікоптерів – 199 (+1);
– БПЛА оперативно-тактичного рівня – 819 (+2);
– крилатих ракет – 196 (+0);
– кораблів/катерів – 15 (+0);
– автомобільної техніки та автоцистерн – 3160 (+10);
– спеціальної техніки – 99 (+0).
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...