На окупованому Донбасі терористи кинули гранату в автомобіль ОБСЄ

Димова граната, яку кинув терорист з вантажного автомобіля, що їхав попереду авто місії, впала в десяти метрах від першого автомобіля патруля.

В автомобіль ОБСЄ кинули гранату. Фото: ЕРА.

В машину спостерігачів міжнародної моніторингової місії ОБСЄ бойовик так званої "ДНР" кинув димовий пристрій. Інцидент стався під час патрулювання Докучаєвська (Донецька область), який знаходиться під контролем проросійських бойовиків. Про це повідомляється в звіті спостерігачів, передають Патріоти України.

У місії повідомляють, найімовірніше, це була димова граната, яка впала в десяти метрах від першого автомобіля патруля. Пристрій кинув військовий, який їхав у вантажному відсіку вантажівки перед авто спостерігачів.

"Пристрій горів, утворюючи білий дим. Патруль СММ обійшов увагою цей пристрій, в кінці кінців перегнав вантажівку і поїхав далі до найближчого відомого спостерігачам безпечного місця в Докучаєвську", - описали випадок в ОБСЄ.

Повертаючись на базу, ті ж спостерігачі побачили на місці інциденту сліди горіння, але залишки пристрою знайти не вдалося.

Також повідомляється, що в результаті інциденту люди та авто не постраждали.

Хіти тижня. Новий порядок ще не діє, старий - вже ні: Через саботаж Міноборони заблоковані всі закупівлі для частин ЗСУ, - ЗМІ

п’ятниця, 25 червень 2021, 2:00

У Тарана з незрозумілих причин не змогли погодити три документи, щоб перевести постачання ЗСУ за новими вимогами уряду. Чи йдеться про грандіозну некомпетентність найвищих чиннів Міноборони, чи про свідомий саботаж, мають розбиратись компетентні органи

"Україна як держава не розуміє суті Європейського Союзу", - політолог Батозський

п’ятниця, 25 червень 2021, 0:22

Побоювання глави МЗС Дмитра Кулеби, що ініціативи з відновлення самітів між ЄС і Росією загрожують санкційній політиці, не мають під собою ґрунту. В Європейському Союзі на перший план завжди виносяться економічні, а не політичні питання. Україні слід р...