
Російські окупанти обстріляли територію Запорізької атомної станції, внаслідок цього станцію повністю відключили від електромережі. Це сталося вперше в історії за весь час існування ЗАЕС. Про це повідомляє "Енергоатом", передають Патріоти України.
Окупанти пошкодили три лінії зв'язку. Внаслідок цього два працюючих енергоблоки станції відключили від мережі. "Внаслідок цього два працюючих енергоблоки станції відключилися від мережі. Таким чином, дії загарбників спричинили повне відключення ЗАЕС від енергомережі – перше в історії станції. Власні потреби АЕС в електроживленні наразі забезпечуються з енергосистеми України через лінію зв‘язку ЗАЕС – Запорізька ТЕС", - йдеться у повідомленні. Нині ведуться пускові операції з підключення одного з енергоблоків до мережі
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...