
Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти мають вийти з території Запорізької АЕС, яку захопили ще на початку березня. Про це він сказав під час брифінгу у вівторок, 23 серпня, повідомляють Патріоти України.
Президент заявив, що на станції перебувають українські професіонали, завдяки чому ЗАЕС працює і викидів станом на сьогодні не було. Однак, за словами Зеленського, небезпека зараз є стовідсотковою.
«Спроби від'єднання ЗАЕС від мереж були. Ми це знаємо. Не відбулися. Будемо вірити, що вони [росіяни] почули, що це небезпека для всього світу», — сказав він. Зеленський додав, що Україна чекає на приїзд МАГАТЕ та фахівців ООН і запропонувала їм доїхати згідно з українським законодавством.

Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...
В столиці Республіки Башкортостан (РФ) пролунала серія вибухів та спалахнула пожежа в районі нафтопереробного заводу, передають Патріоти України з посиланням на Exilenova+. Зазначається, що під удар могли потрапити два з трьох нафтопереробних заводів, ...