Окупанти намагалися від'єднати ЗАЕС від енергосистеми України, але безуспішно, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти мають вийти з території Запорізької АЕС, яку захопили ще на початку березня. Про це він сказав під час брифінгу у вівторок, 23 серпня, повідомляють Патріоти України.

Президент заявив, що на станції перебувають українські професіонали, завдяки чому ЗАЕС працює і викидів станом на сьогодні не було. Однак, за словами Зеленського, небезпека зараз є стовідсотковою.

«Спроби від'єднання ЗАЕС від мереж були. Ми це знаємо. Не відбулися. Будемо вірити, що вони [росіяни] почули, що це небезпека для всього світу», — сказав він. Зеленський додав, що Україна чекає на приїзд МАГАТЕ та фахівців ООН і запропонувала їм доїхати згідно з українським законодавством.


Джерело: НВ

Під Києвом випробували польський далекобійний БПЛА Striker

четвер, 25 червень 2026, 14:04

Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...

Російський Урал знов під ударом БПЛА: ​В Уфі пролунали вибухи на НПЗ (фото, відео)

четвер, 25 червень 2026, 13:54

В столиці Республіки Башкортостан (РФ) пролунала серія вибухів та спалахнула пожежа в районі нафтопереробного заводу, передають Патріоти України з посиланням на Exilenova+. Зазначається, що під удар могли потрапити два з трьох нафтопереробних заводів, ...