
Російські загарбники щодня скидають на місто Сіверськ у Донецькій області 200 снарядів, інформують Патріоти України.
Як повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ, Сіверськ – одна з найгарячіших точок України. "Попри це, тут продовжують працювати правоохоронці. Разом із представниками Бахмутської райдержадміністрації та Сіверської військової адміністрації організують евакуацію і привозять гуманітарні вантажі. Без цієї допомоги громадянам у зоні бойових дій не вижити", - сказано у повідомленні.
Евакуйованих доставляють до Дніпра та Івано-Франківської області. "Зараз у Сіверській громаді залишається близько 2 тисяч громадян. Люди виїжджають, бо їхні будинки є мішенями ворога і залишатися в них небезпечно", - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, що на в’їзді в місто стоять розстріляні росіянами згорілі цивільні авто. В одному з них загинула ціла сім’я з дітьми, що намагалася втекти. Окупанти вдарили по машині з танка.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...