"Патєрь нєт"? До Росії прибув потяг із рефрижераторами, заповненими тілами знищених в Україні солдатів

До Кемеровської області (РФ) днями доставили трупи російських військовослужбовців, які були ліквідовані на війні проти України. Окупаційна армія продовжує зменшуватися в чисельності, незважаючи на твердження "втрат немає", передають Патріоти України.

Поїзд із рефрижераторами, заповненими мертвими загарбниками, прибув на територію Кемеровської області з Ростова-на-Дону 5 січня. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ воперативному зведенні вранці в неділю, 8 січня (319-та доба повномасштабного вторгнення). Як стало відомо українським військовим, трупи російських солдатів мають розвантажити у місцеві морги.

У зведенні також повідомляється про нові удари Сил оборони по ворогові. За 7 січня українська авіація вдарила по 21 району зосередження противника і трьом позиціям зенітно-ракетних комплексів ЗС РФ.

За минулу добу було збито три розвідувальні БПЛА росіян типу "Орлан-10". Підрозділи ракетних військ та артилерії уразили пункт управління, п'ять районів зосередження живої сили й військової техніки, два склади боєприпасів ворога.

Україна готує ривок на фронті: Шмигаль розкрив для партнерів в Гданську на найближчий тиждень

четвер, 25 червень 2026, 19:38

Протягом цього місяця Сили оборони України звільнять від російських загарбників більше територій, ніж армія РФ змогла окупувати від початку поточного року. Про це заявив міністр енергетики України Денис Шмигаль під час Міжнародної конференції з питань ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...