Під питанням: У США виникли труднощі зі збільшенням виробництва ракет для Patriot, які поставляють Україні

План США щодо збільшення виробництва ракет до систем протиповітряної оборони Patriot, ймовірно, буде відкладено. Проблеми виникли на підприємствах у Японії через дефіцит критично важливих компонентів. Про це пише видання Reuters із посиланням на джерела. За даними співрозмовників журналістів, йдеться про головки самонаведення, виробником яких є компанія Boeing, передають Патріоти України.

Як ідеться у матеріалі, японська компанія Mitsubishi Heavy Industries (MHI) вже виробляє близько 30 ракет щорічно за ліцензією оборонного підрядника Lockheed Martin і може збільшити кількість до 60. Як кажуть джерела, у Вашингтоні сподіваються якнайшвидше збільшити виробництво з приблизно 500 на рік до понад 750 на рік у всьому світі.

Однак через дефіцит компонентів можуть пройти роки перш, ніж MHI зможе збільшити обсяги виробництва. 2023 року Boeing почав розширювати свої потужності, щоб збільшити виробництво на 30%, хоча додаткові виробничі лінії не запрацюють до 2027 року.

Водночас, як стверджує Reuters, навіть при постачанні достатньої кількості головок самонаведення, розширення річного виробництва ракет для Patriot в Японії більш ніж на 60 одиниць вимагатиме від компанії нарощування потужностей. Зважаючи на це, пишуть журналісти, Штати чи MHI мають знайти гроші на будівництво нового заводу з виробництва ракет. Це може коштувати щонайменше десятки мільйонів доларів.

Винятки є: У Повітряних силах визначились, яких фахівців не будуть переводити у піхоту

субота, 18 січень 2025, 8:05

У Повітряних Силах створено спеціальну комісію. Вона вже працює з метою недопущення переведення військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, що може суттєво вплинути на боєздатність підрозділів, передають Патріоти України. Про це йдеться в повідомлен...

"Путін розуміє свої кінцеві цілі": Ексміністр назвав три теми, які готовий обговорювати Кремль

субота, 18 січень 2025, 7:56

Росія готова вести переговори лише на три теми – юридичне визнання територіальних загарбань, відмова України від членства в НАТО, заморожені активи та санкції. Таку думку колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив у проєкті "Ремо...