Під землею тепер працюють жінки та пенсіонери: На Луганщині росіяни відправили з шахти на фронт понад 400 чоловіків

З шахти "Довжанська-Капітальна", що в місті Довжанськ, російські окупанти відправили на фронт 430 працівників. Про це у своєму Telegram-каналі написав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передають Патріоти України.

"Примусової мобілізації нема" - з шахти "Довжанська-Капітальна" окупанти відправили на фронт 430 працівників. Засоби масової інформації так званої "ЛНР" починають вчити населення пишатися цим фактом. У повідомленні йдеться, що "…як і в роки Великої вітчизняної війни, сьогодні на полях, заводах та у шахтах чоловіків, які відправилися на фронт, замінюють жінки та пенсіонери...", - розповів голова ОВА.

Гайдай наголосив, що вугілля на Луганщині "добувають жінки, всупереч приписам охорони праці".

Іволжанське під контролем ЗСУ: У ЦПД спростували російські фейки про ситуацію на Сумщині

четвер, 25 червень 2026, 11:28

Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...

Росія перетворює Африку на полігон впливу: ГУР попередило про нову стратегію Кремля

четвер, 25 червень 2026, 11:22

Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...