
23 вересня прибічники партії "Опозиційна платформа - За життя" вийшли на мітинг під будівлю Верховної Ради. У мережі з'явилося відео, на якому цим людям масово дають грошові купюри. Скоріше за все, організатори акції платять людям за участь в ній. Ролики і фото з імовірною сплатою участі в мітингу опублікував портал Realist та ряд Telegram-каналів, повідомляють Патріоти України.
Крім цього в розпорядження Realist потрапило і листування з організатором, який домовлявся з потенційним учасником про оплату і назвав конкретну суму.

На місці подій журналісти зуміли зняти, як молодий чоловік дістає зі своєї кишені 400 гривень і дає їх двом учасникам акції протесту. Він намагається зробити це непомітно в той час, як його колега записує, хто з мітингувальників вже отримав гроші.

Варто зазначити, що партію ОТЗЖ вже не вперше "ловлять" на таких способах консолідації громадськості. 9 вересня щось подібне вже фіксувалося представниками інших ЗМІ.
Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...
Росія розробляє юридичне підґрунтя, щоб залучити громадян Білорусі до своїх збройних сил, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту вивчення війни (ISW). ISW прогнозує, що Росія може спробувати завербувати білорусів до своєї армії через...