
Біля окупованого Сімферополя російські військові з підрозділу трубопровідних військ перекрили річку Біюк-Карасу земляною греблею, щоб з водойми, яка утворилася, налагодити водопостачання адміністративного центру анексованого Криму. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію очевидців і фотографії, які опубліковано на сайті "Крим.Реаліі".
Як свідчать знімки, на місці проведення робіт нижче Білогірського водосховища російські військові розбили наметове містечко. Спеціальна автомобільна техніка, оснащена насосами, викачує воду зі ставка в змонтовані трубопроводи.




Нижче насипаної земляної дамби русло річки Біюк-Карасу залишилося без води. Таким чином порушено водопостачання сіл, що лежать в руслі річки, а також таких великих об'єктів як Арт-Форум "Таврида" і Білогірська мега-теплиця. Раніше Білогорське водосховище забезпечувало також водопостачання Феодосії і Судака.
"Тепер все ресурси Білогірського і Тайганського водосховищ спрямовані на забезпечення водою Сімферополя. Вся ця ситуація загрожує великими бідами, а влада нам знову говорить, що треба потерпіти", - прокоментував місцевий активіст, ім'я якого видання не називає з міркувань його безпеки.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...