
У 30-ї артилерійської бригади 36-ї загальновійськової армії РФ сталася неприємність - підрозділи втратили боєздатність через величезні втрати на фронті, передають Патріоти України.
Як повідомляє український військовий експерт Олександр Коваленко, російська артилерія у лютому зазнала величезних втрат, особливо у порівнянні з втратами інших типів озброєнь, техніки та особового складу.
"У зв'язку з втратами можна спрогнозувати, що до кінця лютого цей показник вийде на рівень травня 2022 року. Різкий стрибок. Що цікаво, у пропорційному порівнянні з втратами танків та ББМ з артилерією, саме артилерія демонструє диспропорційне зростання, а танки та ББМ навпаки – зменшення. Поясненням цього феномена може бути те, що танки та ББМ зараз застосовуються в штурмах не так інтенсивно", - зазначив експерт.
За словами Коваленка, можна говорити про те, що на момент російського "великого" наступу, ресурс їх підрозділів з комплектації технікою був гіршим, ніж, наприклад, у вересні 2022. У наступі застосовується переважно піхотна компонента за підтримки артилерії, тому й такі втрати.
"До речі, цікава і статистика втрат РСЗВ. За весь період війни, стала спостерігатися хвилеподібність зростання та зниження втрат РСЗВ. Дане явище може бути пояснено зняттям даної артилерії з консервації, ремонтом про відправкою в зону бойових дій, у результаті виникають такі провали", - додав експерт.
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...
Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...