Звинуватили у знищенні техніки: Командири РФ оголосили догану пораненим окупантам, які вантажівкою "Урал-4320" наїхали на міну

На території України російські окупанти автомобілем Урал-4320 наїхали на міну. П'ятеро окупантів отримали поранення внаслідок вибуху, а водії та старший машини - ще й догани від командування. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив український журналіст Роман Цимбалюк. Він зазначив, що на міні підірвалися військовослужбовці східного військового округу РФ, передають Патріоти України.

П'ятеро окупантів отримали травми різного ступеня важкості. Проте командування округу стурбувалося зовсім не станом їхнього здоров'я, а тим, що військові "другої армії світу" втратили Урал. "Командування ЗС РФ не цікавить життя та здоров'я військовослужбовців, інша справа техніка", – зазначив Цимбалюк.

Нагадаємо: у Курській області Росії неподалік кордону вибухнув військовий КамАЗ, в якому знаходилися солдати країни-агресора. За попередніми даними, один військовослужбовець ЗС РФ загинув, ще двоє отримали поранення.

Іволжанське під контролем ЗСУ: У ЦПД спростували російські фейки про ситуацію на Сумщині

четвер, 25 червень 2026, 11:28

Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...

Росія перетворює Африку на полігон впливу: ГУР попередило про нову стратегію Кремля

четвер, 25 червень 2026, 11:22

Африка стала масштабним майданчиком для застосування росією інструментів гібридного та інформаційного впливу. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в інтерв’ю Kyiv Post, передають Патріоти Ук...