
Під час бойових дій на Донбасі 11 жовтня обійшлося без поранень і втрат серед бійців ЗСУ, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Операції Об'єднаних сил. Всього за добу збройні формування Російської Федерації і її найманці 8 разів порушили режим припинення вогню.
"Противник обстріляв позиції підрозділів Об'єднаних сил із заборонених мінських угодами мінометів калібру 120 і 82 мм, а також з гранатометів різних систем і стрілецької зброї. Внаслідок ворожих обстрілів жоден військовослужбовець зі складу Об'єднаних сил не постраждав", – повідомили в ООС.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник зробив 6 обстрілів позицій Об'єднаних сил:
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" противник зробив 2 обстріли позицій Об'єднаних сил:
З початку цього періоду збройні формування Російської Федерації та її найманці 4 рази порушили режим припинення вогню.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...