Скандал з братанням міністра оборони та регіонала-українофоба: "Вілкул повинен отримувати повістки, а не медалі", - волонтер та нардеп Зінкевич

Народний депутат, голова Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань правового статусу ветеранів війни Яна Зінкевич вважає, що мер Кривого Рогу Юрій Вілкул, нагороджений медаллю міністром оборони, повинен отримувати не нагороди, а повістки.

“Я бачила дописи багатьох ветеранів, які висловлювали обурення з приводу нагородження міністром Міністерство оборони України Андрієм тараном екс-регіонала Юрія Вілкула медаллю “За сприяння Збройним Силам України”. І також обурена цим”, – написала Зінкевич в соцмережі.

За її словами, “статусність та вага цих нагород приваблює тих, хто нічого не зробив для захисту і розвитку країни, але хотів би стояти в одному ряду з героями сучасності”.

“Я також нагороджена медаллю “За сприяння Збройним Силам України” і у мене виникає багато питань, одне з яких: що такого визначного зробив Юрій Вілкул, щоб отримати відзнаку? На мою думку, людина, яка відкрито називала ветеранів “сепаратистами” та сприяла окупації, повинна отримувати не медалі, а повістки від слідчих”, – зазначила нардеп.

Як повідомлялося, в Мережі розкритикували нагородження Андрієм Тараном медаллю мера Кривого Рогу, колишнього члена КПРС і Партії регіонів Юрія Вілкула.

COPY

"На процес не вплине": У МЗС РФ відреагували на заклик Кулеби до санкцій через Керченський міст

п’ятниця, 10 липень 2020, 22:14

Міністерство закордонних справ Росії заявляє, що позиція України щодо незаконності будівництва Керченського мосту не вплине на плани Москви, повідомляють Патріоти України. . «Наша позиція з питання Криму залишається незмінною. Республіка Крим і місто ...

Полонених катували гарячою парою: У Лівії виявлені крематорії російської банди Вагнера

п’ятниця, 10 липень 2020, 21:29

Крім росіян, тортурами і вбивствами займалося, зокрема, угруповання найманців з племені Кані, що живе на сході Лівії. В м Тархуна в Лівії виявлені камери для тортур, що використовувалися найманцями Хафтара і російською бандою Вагнера. Матеріали про зло...