
Міністерство оборони висміяло повідомлення росіян про те, що у них нібито через спеку вибухнув склад боєприпасів, зазначивши, що потрібно подивитися, чи вибухатимуть через мороз. Про це написало Міноборони України у Twitter, передають Патріоти України.
"Ще один підрив боєприпасів "через спеку" в Бєлгородській області в Росії. За декілька місяців ми дізнаємося, чи можуть російські боєприпаси вибухати через мороз. П'ять основних причин раптових вибухів у Росії це: зима, весна, літо, осінь і куріння", - йдеться у повідомленні.
Передісторія: У Білгородській області Росії горіли боєприпаси, місцева влада заявила, що нібито це під сонцем "спрацював ефект лінзи".
Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...
В столиці Республіки Башкортостан (РФ) пролунала серія вибухів та спалахнула пожежа в районі нафтопереробного заводу, передають Патріоти України з посиланням на Exilenova+. Зазначається, що під удар могли потрапити два з трьох нафтопереробних заводів, ...