"Співучасники злочину": Російський сенатор погрожує іноземним спостерігачам при проході через Керченську протоку

За словами Франца Клінцевіча, будь-які "протиправні дії в російських водах" неминуче зустрінуть "жорстку протидію".

Франц Клінцевіч. Фото: Военное обозрение.

Іноземні спостерігачі, які можуть знаходиться на українських кораблях при проході через Керченську протоку в Азовське море, будуть розглядатися як "співучасники злочину", передають Патріоти України.

Таким чином член комітету РФ з оборони і безпеки Франц Клінцевич відреагував на заяву радника президента України Петра Порошенка Юрія Бірюкова про підготовку Києвом нового проходу кораблів ВМС через Керченську протоку в супроводі міжнародних спостерігачів.

За словами Клінцевіча, будь-які "протиправні дії в російських водах" неминуче зустрінуть жорстку протидію, а іноземні спостерігачі в даному випадку будуть розглядатися як співучасники злочину. "Хочу попередити: ні про яких закордонних спостерігачів в разі їх присутності на українських судах, які порушили російські кордони, мови бути не може", - зазначив він.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...