
Бійці легіону "Свобода Росії", який складається з росіян і воює на боці України, збили російський безпілотник "Орлан-10". Ворожий безпілотник було збито антидроновою рушницею KVSG-6 Kvertus.Про це йдеться у повідомленні на сторінці легіону у Facebook. Також бійці оприлюднили відеозвернення з цього приводу, передають Патріоти України.
"Ми – легіон "Свобода Росії", виконуючи свої завдання, приземлили черговий хвалений "Орлан". Спочатку ми звільнимо братню Україну від рашистської нечисті, а потім і свою Батьківщину від путінського режиму. До зустрічі!" – заявив на відео командир взводу. Також військові похвалились, що збили безпілотник сучасною антидроновою рушницею KVSG-6 Kvertus і звернули увагу на сучасне екіпірування своїх бійців та їхнє повне забезпечення.
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...
Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...