У Бахмуті триває вирішальний бій за контроль над трасами, все вирішиться найближчими днями, - військовий експерт

Наразі іде вирішальний запеклий бій за остаточний контроль над обома трасами навколо Бахмута - логістика дуже ускладнена, і це критично. Про це в ефірі "Еспресо" заявив ветеран російсько-української війни та військовий експерт Євген Дикий, передають Патріоти України.

"Маю пряму інформацію безпосередньо з Бахмута. Ситуація вкрай тяжка, особливо після того, як ворогам вдалось перебити мости. Наразі іде вирішальний запеклий бій за остаточний контроль над обома трасами і ворог не тільки до них підійшов. З півночі росіяни уже контролюють, в тому числі трасу через Хромове, яка лишалась резервною. Вкрай складна ситуація і з трасою на півдні. Вона не під контролем фізичним росіян, але прострілюється, по ній проскакують між снарядами", - зазначив він.

За словами Дикого, це дуже відбивається на логістиці. "В місто треба завозити і боєкомплект, і їжу, і питну воду, а звідти постійна потреба евакуації поранених. Всі це речі робляться екстремально. Резервні шляхи - грунтові дорогі наразі не є прохідними для важкої техніки. Місто не в повному оточенні, але логістика ускладнена шалено, це і є критичним", - наголосив експерт.

Він додав, що військові тримаються, настрій у них правильний, але логістика довозу на критичній межі "Моє припущення - усе вирішиться за декілька днів. Ситуацію в теперішньому стані довго тримати неможливо. Варіантів два - або відходити, або відсунути ворога хоча б від однієї траси. Найближчі 3-5 днів це покажуть", - підсумував Дикий.

Байден під час зустрічі з Зеленським озвучив дату, коли танки Abrams почнуть надходити до України

п’ятниця, 22 вересень 2023, 1:45

Президент США Джо Байден заявив, що перші американські танки Abrams прибудуть до України вже наступного тижня. Байден під час зустрічі із Зеленським оголосив про новий пакет допомоги Україні, куди увійде більше артилерії, боєприпасів та протитанкової з...

"Все йде за графіком": У Пентагоні назвали терміни поставки танків Abrams

четвер, 21 вересень 2023, 23:30

Партія американських бойових танків Abrams прибуде в Україну вже найближчим часом. Про це заявив представник Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки бригадний генерал Патрік Райдер під час брифінгу, передають Патріоти України. За його словами, в...