У Росії тільки Путін вирішує, кому бути багатим, - американський дипломат

Держава втручається в економіку, стримує економічне зростання, а, щоб відвернути увагу населення від економіки, президенту РФ потрібен ворог за кордоном.

Майкл Макфолл. Фото: Рейтерс.

У Росії Володимир Путін придумав інструмент управління державою, щосили використовуючи систему розподілу власності серед олігархів. Таким чином, Путін підтримує магнатів і заручається їх беззастережною лояльністю. Про це заявив колишній посол США в Росії Майкл Макфол, аналізуючи путінізм як явище, передають Патріоти України.

В ході виступу в Конгресі США Макфол пояснив, що в Росії саме Путін вирішує, хто в країні стане багатим. «Він (Путін) допомагає своїм друзям і поплічникам збагатитися. Але це ще і спосіб управління Росією. Тільки він вирішує, хто збагатиться, а хто - ні. Тому ті, хто стають багатими, залежать від нього повністю. А захоплюючи і конфісковуючи активи, він заручається послухом», - пояснив дипломат.

Також Макфол пролив світло на витоки агресивної політики Росії. «Після майже 20 років перебування при владі Путіна Росія все більше стає автократичною державою. З кожним терміном (Путіна) гайки закручуються все тугіше ... Держава втручається в економіку, стримує економічне зростання, а, щоб відвернути увагу населення від економіки, Путіну потрібен ворог за кордоном, тобто Захід», - додав екс-посол.

"И Ленин такой маалооодой": Мережу повеселила кумедна фотожаба із Зеленським

неділя, 22 вересень 2019, 9:59

Президента України Володимира Зеленського порівняли з лідером більшовиків Володимиром Леніним. Відповідна фотожаба була опублікована на Facebook сторінці "Баба і кіт", передають Патріоти України. Обличчя Зеленського приєднали до фотографії Леніна на ін...

"Воно не спрацює": Депутатка від "Слуги народу" зробила скандальну заяву про українські і європейські цінності

неділя, 22 вересень 2019, 9:18

Депутат від Слуги народу Ірина Верещук заявила, що Україна повинна захищати "свої цінності, які в Європі давно розмиті", очевидно маючи на увазі питання так званих традиційних цінностей: сім'ї та релігії, передають Патріоти України. Верещук вважає, що ...