У Росії тільки Путін вирішує, кому бути багатим, - американський дипломат

Держава втручається в економіку, стримує економічне зростання, а, щоб відвернути увагу населення від економіки, президенту РФ потрібен ворог за кордоном.

Майкл Макфолл. Фото: Рейтерс.

У Росії Володимир Путін придумав інструмент управління державою, щосили використовуючи систему розподілу власності серед олігархів. Таким чином, Путін підтримує магнатів і заручається їх беззастережною лояльністю. Про це заявив колишній посол США в Росії Майкл Макфол, аналізуючи путінізм як явище, передають Патріоти України.

В ході виступу в Конгресі США Макфол пояснив, що в Росії саме Путін вирішує, хто в країні стане багатим. «Він (Путін) допомагає своїм друзям і поплічникам збагатитися. Але це ще і спосіб управління Росією. Тільки він вирішує, хто збагатиться, а хто - ні. Тому ті, хто стають багатими, залежать від нього повністю. А захоплюючи і конфісковуючи активи, він заручається послухом», - пояснив дипломат.

Також Макфол пролив світло на витоки агресивної політики Росії. «Після майже 20 років перебування при владі Путіна Росія все більше стає автократичною державою. З кожним терміном (Путіна) гайки закручуються все тугіше ... Держава втручається в економіку, стримує економічне зростання, а, щоб відвернути увагу населення від економіки, Путіну потрібен ворог за кордоном, тобто Захід», - додав екс-посол.

Хіти тижня. "Збірна ДНР": Японія потрапила у великий дипломатичний скандал (фото)

середа, 20 листопад 2019, 0:35

Команда "ДНР" нібито була представлена як повноцінний член Всесвітньої федерації каратеномічі. Наші дипломати мовчать. У засобах масової інформації "ДНР" з'явилася інформація про те, що "національна збірна" невизнаної самопроголошеної республіки взяла ...

Хіти тижня. "Зеленський перед Путіним ніхто": Відомий психолог розгромив президента України

середа, 20 листопад 2019, 0:10

Президент України Володимир Зеленський не може змагатися на рівних із главою Росії Володимиром Путіним, бо є "ніким". Про це заявив лікар-психіатр, відомий правозахисник Семен Глузман "Українській правді", передають Патріоти України. Він додав, що єдин...