Після завершення війни суспільство в Україні буде мілітаризоване - українці, які не відслужать в армії, зустрічатимуться з певними незручностями. Крім того, лікарі не можуть очолити медзаклади, якщо не побували в ЗСУ. Про це заявив заступник начальника Центру рекрутингу сил Територіальної оборони ЗСУ, старший лейтенант Ігор Швайка з позивним "Міністр" розповів у інтерв'ю на YouTube-каналі poBalakaemoPro, передають Патріоти України.
Українці, якщо втратять державу, будуть її відновлювати не менш як 100-200 років. З огляду на це краще зараз вступити до лав ЗСУ і обороняти країну. Крім того, про службу в армії слід подумати з огляду на ситуацію, яка складеться після завершення нинішньої війни, заявив військовий.
Швайка пояснив, що, на його думку, буде відбуватись після завершення війни. З його слів, вони матимуть проблеми з взяттям кредитів, захистом дисертації. Через цю мілітаризацію ймовірні певні зміни у суспільному житті, про які потрібно подумати вже зараз, вважає представник Сил оборони.
"Після того, як ми переможемо всіх москалів разом з корейцями, ми залишимось, але зовнішні загрози в сучасному буремному світі, на превеликий жаль, нікуди не дінуться. Вони залишаться. І всі ми перейдемо в такий мілітарно-цивільний спосіб життя", — чути на відео.
Рекрутер ТрО заявив, що українці, які не відслужать в армії, зустрічатимуться з певними незручностями. З його слів, вони матимуть проблеми з взяттям кредитів, захистом дисертації. Крім того, лікарі не можуть очолити медзаклади, якщо не побували в ЗСУ, наголосив Швайка.
"Ніхто із нас не зможе взяти кредит, якщо не пройшов військову підготовку, або захистити дисертацію, якщо не служив війську. Або не отримає посаду головного лікаря нейрохірургічної лікарні, якщо не відслужив за своїм же медичним фахом у лавах ЗСУ. Краще за все служити, звичайно, в силах територіальної оборони, без зайвої реклами", — пояснив Швайка. Як повідомлялося раніше, Кабмін пропонує Раді заборонити "ухилянтам" керувати автотранспортом, проводити операції з майном, брати кредити та розпоряджатися коштами.
Речниця Білого дому Керолайн Левітт прокоментувала пропозицію очільника Кремля Владіміра Путіна щодо "перемир′я" у дні 80-річчя перемоги у Другій світовій війні, передають Патріоти України. . У понеділок, 28 квітня, відповідаючи на запитання журналісті...
Питання Криму - центральне в переговорах та обмінах думками стосовно досягнення сталого миру в Україні. Воно не може бути вирішене без остаточної позиції Києва. Про це заявила речниця французького уряду Софі Пріма на прес-конференції після закінчення з...