
Уночі окупанти двічі атакували Запоріжжя. А з початку доби повітряна тривога у місті оголошувалась уже тричі. На жаль, є "прильоти". Про це в Telegram написав секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.
Перша повітряна тривога тривала понад чотири години - з 0:12 до 4:32. Наступного разу сигнал пролунав майже одразу після відбою - о 4:35. Вона була найкоротша - о 4:40 можна було залишати укриття.
Внаслідок нічного ворожого удару по Запоріжжю пошкоджено цивільну інфраструктуру міста.




"Наразі відомо про шість багатоквартирних будинків, у яких вилетіли шибки та зруйновані віконні рами. На місці вже працюють комунальні служби. Якщо у вас є інформація про додаткові пошкоджені будівлі, повідомляйте про це на 15-80. Постраждалих немає", - написав Куртєв.
Наразі на місці працюють відповідні служби.
Начальник обласної військової адміністрації Олександр Старух уточнив, що були влучення у Шевченківському районі міста.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...