"Віче спротиву капітуляції": У Дніпрі оголосили ультиматум українській владі

За словами організаторів, учасники віче оголосили ультиматум українській владі з кількома вимогами, серед яких – «закінчити будь-які розмови» про капітуляцію, розведення військ, відновлення водопостачання Криму, відновлення торгівлі з окупованими територіями.

У Дніпрі, на площі під обласною державною адміністрацією, відбулось «віче спротиву капітуляції». У ньому взяло участь близько півтисячі людей, серед яких – учасники бойових дій на Донбасі, волонтери, громадські активісти, переселенці. Вони протестували проти запровадження «формули Штайнмаєра».

У руках учасники акції тримали плакати з написами «Ні капітуляції!», також скандували гасло «Слово нації – ні капітуляції».

За словами одного з координаторів акції Андрія Денисенка, учасники віче оголосили ультиматум українській владі з кількома вимогами, серед яких – «закінчити будь-які розмови» про капітуляцію, розведення військ, відновлення водопостачання Криму, відновлення торгівлі з окупованими територіями.

Серед вимог протестувальників також заборона запровадження особливого статусу для ОРДЛО чи будь-яких інших регіонів України, заборона амністії для бойовиків угруповань «ДНР» і «ЛНР», заборона утворення будь-яких недержавних воєнізованих формувань, зокрема народних міліцій, на окупованих територіях Донбасу, заборона проведення виборів на території ОРДЛО до отримання повного контролю на україно-російським кордоном.

Як зазначив Андрій Денисенко, термін виконання вимог – місяць, до «дня всіх Майданів».

«Сьогодні у нас ще є шанс й історична можливість зупинити зраду, зупинити капітуляцію. Для цього треба – дуже просто – «Вово, перестань здавати!». Здавати Україну. Не можна перестати стріляти, бо цей ворог на нашій землі. Луганська та Донецька область – це не якась там територія з особливим статусом, це українська територія, окупована через вторгнення російських регулярних військ», – сказав Андрій Денисенко.

За площі дніпряни організували збір підписів під вимогам до української влади, а також роздавали інформаційні листівки з закликом «Не дозволь їм переступити червоні лінії».

Хіти тижня. Завіяло Мордором: Мережу вразила світлина заблокованого Маріїнського парку перед приїздом Зеленського на прес-конференцію

вівторок, 26 травень 2020, 15:00

До парку у центрі столиці не могли потрапити ані прості смертні, ані громадяни з депутатським посвідченням.

"Зеленский по-прежнему остается артистом разговорного жанра, но разрыв между его кабинетом, государством и обществом нарастает с каждым днем", - Бутусов

вівторок, 26 травень 2020, 14:13

"Президент по-прежнему остается лучшим артистом разговорного жанра в телевизионных новостях, но разрыв между кабинетом Зеленского, государством и обществом нарастает с каждым днем", - пише у своєму блозі Юрій Бутусов, передають Патріоти України, і ...