Війна почекає: Російські найманці на Донбасі "дезертирують" додому садити картоплю

Командири підрозділів, щоб уникнути відповідальності за привласнення грошового і матеріального забезпечення "мертвих душ", в авральному порядку оформлюють на відсутніх військовослужбовців документи як на дезертирів.

Російські найманці тікають з фронту додому садити картоплю. Ілюстрація: Моя хата.

Командування російськими окупаційними військами на Донбасі відпускає кадрових військових на територію РФ для проведення сезонних сільськогосподарських робіт. Про це в Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

За інформацією ГУР, командування Південного ВО збройних сил РФ проводить спеціальну додаткову перевірку особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) армійських корпусів ВС РФ.

"Під час перевірки проводиться фотографування військовослужбовців кожного підрозділу для унеможливлення практики т.зв. "каруселей", коли спеціально "підготовлені підрозділи" перевозяться з однієї позиції на іншу щоб представити для перевірки необхідну кількість належно екіпірованого особового складу", - сказано в повідомленні.

При цьому командири підрозділів, щоб уникнути відповідальності за привласнення грошового і матеріального забезпечення "мертвих душ", в авральному порядку оформлюють на відсутніх військовослужбовців документи як на дезертирів.

"В одному з підрозділів 2 АК, який з початку року у складі 50 військовослужбовців знаходиться на полігоні, в наявності тільки 15 осіб. На відсутніх терміново оформляються документи про самовільне залишення місця служби, у тому числі на тих які за "домовленістю" з командуванням виїхали на територію РФ або були відпущені для проведення сезонних сільськогосподарських робіт", - додали в ГУР.


"Усе звалити на Степанова не вдасться, він і гавкнути не смів, коли ви забрали гроші з "ковідного фонду": Порошенко жорстко звернувся до влади

неділя, 16 травень 2021, 16:32

Він наголосив на необхідності повного аудиту витрат мільярдів гривень з антиковідного фонду. "Нещодавно були оприлюднені цифри Національної академії наук, які кажуть, що смертність в Україні від ковіду становить не 50, а 140 тисяч людей. 140 тисяч житт...

Росія поглинає Донбас: Про що і чому заговорили в ЄС

неділя, 16 травень 2021, 16:22

На мою думку, протистояти цьому слід, приймаючи закони, згідно з якими наявність подвійного громадянства (з будь-якою країною, не тільки РФ, тому що є загрози паспортизації українців з боку Угорщини, Польщі, Румунії) передбачає автоматичне позбавлення гро