
Російський загарбник на Миколаївщині сам здався у полон до українських військових через безчинства російських офіцерів. Він злякався, що скоро може стати "гарматним м’ясом", адже бачив, як офіцери окупантів вчиняли з іншими загарбниками, передають Патріоти України.
Тому окупант вирішив, що в українському полоні йому буде безпечніше. Відповідне відео із зізнаннями окупанта з’явилося у соцмережах. "Хотілося б сказати про російських офіцерів, які вони покидьки. Тікали, залишали свої позиції, залишаючи нас, військовослужбовців, як гарматне м'ясо, напризволяще. Боягузи. Більшість з тих (російських офіцерів – ред.), яких я бачив, сиділи в ямах і відсиджувалися", – розповів полонений окупант.
Він зазначив, що офіцери могли нишком накивати п’ятами і залишити своїх військових. "Чув я, що штаб мовчки збирався, тікав з позицій і залишав своїх військовослужбовців на постах, ні слова їм не кажучи", – розповів загарбник.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...