"Ворог припаркував бензовоз поряд із БК. Хлопці "подякували" за це": ЗСУ знищили військову техніку окупантів (відео)

Захисники України поповнили лави знищеної російської техніки кількома бронемашинами й бензовозами. Прикметно, що останні ворог поставив просто біля розташування боєкомплекту, тож позбувся і його. Успішну операцію з "демілітаризації" окупантів провели бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. Відео опубліковано на її сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Поки російське командування продовжує фантазувати на тему своїх "успіхів" на Південному напрямку, морпіхи 36-ї ОМБр вносять власні корективи у вороже "все за планом", – зазначили військові.

Так, днями, завдяки плідній співпраці аеророзвідки та артилерії бригади російські окупанти недорахувалися декількох бензовозів, бойових машин піхоти й та боєкомплекта, які були знищені влучними пострілами САУ.

За словами воїнів, спершу аеророзвідка морпіхів виявила бензовоз і три БМП військ Росії. Тоді в гру вступив боєць "Маркус" та його самохідна артилерійська установка. "На іншій позиції ворог припаркував бензовоз поряд із БК. Хлопці "подякували" за це", – пожартували захисники, додавши, що "демілітаризація" ворожої армії продовжується.

Нова загроза? РФ намагалася атакувати українське узбережжя безпілотними катерами зі "Старлінками", - Флеш

четвер, 25 червень 2026, 11:40

Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...

Іволжанське під контролем ЗСУ: У ЦПД спростували російські фейки про ситуацію на Сумщині

четвер, 25 червень 2026, 11:28

Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...