
Захисники України поповнили лави знищеної російської техніки кількома бронемашинами й бензовозами. Прикметно, що останні ворог поставив просто біля розташування боєкомплекту, тож позбувся і його. Успішну операцію з "демілітаризації" окупантів провели бійці 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. Відео опубліковано на її сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Поки російське командування продовжує фантазувати на тему своїх "успіхів" на Південному напрямку, морпіхи 36-ї ОМБр вносять власні корективи у вороже "все за планом", – зазначили військові.
Так, днями, завдяки плідній співпраці аеророзвідки та артилерії бригади російські окупанти недорахувалися декількох бензовозів, бойових машин піхоти й та боєкомплекта, які були знищені влучними пострілами САУ.
За словами воїнів, спершу аеророзвідка морпіхів виявила бензовоз і три БМП військ Росії. Тоді в гру вступив боєць "Маркус" та його самохідна артилерійська установка. "На іншій позиції ворог припаркував бензовоз поряд із БК. Хлопці "подякували" за це", – пожартували захисники, додавши, що "демілітаризація" ворожої армії продовжується.
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...