"Восени складуться ідеальні обставини для прямого втручання Росії. Напруга в країні стрімко зростає", - політолог

Схоже, що зараз Кремль готується до масштабної дестабілізації України зсередини.

Михайло Басараб. Фото: скріншот з відео.

«Напруга в країні стрімко зростає. Президент, СБУ, МВС вдають, що не помічають», – стверджує в політолог Михайло Басараб у своєму блозі, передають Патріоти України.

Він вважає, що Україну штовхають до громадянського протистояння. Останнім часом пришвидшилися загрозливі процеси і з’явилися інші подразники. У повітрі витає напруга. Схоже, що зараз Кремль готується до масштабної дестабілізації України зсередини. Порівняно з минулими роками для цього сформувалися сприятливіші умови, зазначає експерт. Тактика російської гібридної агресії базується на використанні слабких місць і внутрішніх протиріч, які існують у будь-якій демократичній країні.

Інспірування внутрішнього конфлікту в Україні на тлі неспроможності влади спочатку дасть можливість проросійським силам на виборах взяти під контроль місцеві ради у південно-східних регіонах, зазначає експерт. Вони стануть продукувати антидержавницькі рішення і саботуватимуть центральні органи влади. Провокації та сутички антимайданівців і патріотів створюватимуть тло для суспільної напруги. Президент і його оточення перетворюватимуться на статистів. «Восени складуться ідеальні обставини для прямого втручання Росії, якими вона може розпорядитися в будь-який спосіб», – прогнозує політолог.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. "Тільки українське керівництво могло віддати Крим": Лукашенко зробив гучну заяву про анексію півострова

середа, 12 серпень 2020, 4:00

На думку Лукашенка, треба було спробувати затримати «людей», які хотіли захопити півострів. Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що «тільки керівництво України могло здати Росії Крим», який окупантам вже важко утримувати. Про це він заявив в ...

Навчились в "скрепних друзів": В Мінську силовики побили 15-річного підлітка на очах перехожих (відео)

середа, 12 серпень 2020, 0:31

Хлопця, який голосно повідомив про свій вік, все одно схопили та відвезли у невідомому напрямку. Силовики в Мінську проти протестуючих застосовують стратегію, яку перейняли у російських колег. Вони хапають одинаків на вулицях, в тому числі дітей. У Мер...