"Врятуйте це унікальне диво природи!": На Закарпатті влада знищує фантастично красиве поле маків (фото)

Місцева влада дала розпорядження скосити поле маків, через те, що, на їх думку, мак володіє наркотичними властивостями.

Дикий мак  не володіє наркотичними властивостями. Фото: ЖЖ.В Закарпатті місцева влада взялася за знищення поля маків, яке вже стало новим туристичним об'єктом. Про це повідомляє видання karpatnews.in.ua, передають Патріоти України.

Місцева влада дала розпорядження скосити поле маків, через те, що, на їх думку, мак володіє наркотичними властивостями. На території поля уже почали працювати трактори.Багато місцеві жителі обурені таким безглуздим рішенням влади, адже поле стало визначною пам'яткою Закарпаття.

Про те, що мак не наркотичний, пише і Федір Шандор, проректор Ужгородського університету.

"Поля поблизу села Ориховци Ужгородського району вкрилися цвітом дикого маку (мак сумнівний). Милуватися незвичайним цвітінням приїжджають туристи і гості з різних куточків регіону. Поспішайте і отримуйте задоволення! В християнстві існує легенда, що в тому місці, куди капала кров розіп'ятого на хресті Ісуса Христа, виростали квіти червоного маку", - розповідає він.


Показала своє ставлення до Кіри Рудик: Нардеп Стефанишина написала заяву про вихід з Голосу на туалетному папері (фото)

четвер, 29 липень 2021, 13:45

На тлі розколу у Голосі народний депутат Ольга Стефанишина вирішила написати заяву про вихід з партії. Про це вона повідомила у четвер, 29 липня, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України. . При цьому свою заяву нардеп написала на туале...

Навіть для Італії це чималі розміри: Серед нерухомості Зеленського знайшли 15-кімнатну віллу за 4 мільйони євро (фото)

четвер, 29 липень 2021, 12:15

Так, 2017 року подружжя Зеленських придбало розкішну віллу на 15 спалень в Італії за 4 мільйони євро. "Звичайно, дехто може запитати чи пристойно президенту бідної країни так розкошувати? Як і чому мільйонери Зеленські ніколи не були помічені у благоді...