
Російські окупанти все частіше пишуть рапорти про звільнення зі служби. Так, на території України підрозділ окупапнтів відмовився йти в наступ. Про це йдеться в телефонній розмові двох окупантів, яку перехопило ГУР Міноборони, передають Патріоти України.
"Товаришу майору" зателефонував один із його підлеглих і поцікавився, чи загрожує йому звільнення через відмову виконувати наказ. Він розповів, що його підрозділу надійшов наказ про наступ, оскільки інший (17-й полк) відмовився йти у наступ.
Більшість командирів та солдатів підрозділу окупанта, який телефонував майору, теж написали відмови. "Все командування, наш комбат, командир роти, написали відмови і я разом із ними. Бути м'ясом нах**й я не хочу", - говорить окупант. Він додав, що у разі чого повторно напише рапорт, щоб поїхати звідси.
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...
Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...