
Вранці у понеділок, 22 серпня, у тимчасово окупованому Донецьку пролунали гучні вибухи. Там вибухнув склад із боєкомплектом загарбників, а також спалахнула пожежа, передають Патріоти України.
Потім у місці "бавовни" почали детонувати снаряди. Про це написали місцеві жителі в Telegram, публікуючи кадри з різних куточків міста. За словами очевидців, перші вибухи пролунали приблизно о 04:00. Це трапилося в Пролетарському районі – у бік гіпермаркету "СІГМА" (колишній "Ашан").
"Голосно зараз", "Пів міста прокинулися", "Пролетарський район", "Жорстко в стороні "Ашана", – писали в мережі. Військовий кореспондент Андрій Цаплієнко уточнив, що в окупованому місті детонують боєприпаси на складі БК російських військ, який горить. "Ранковий будильник спрацював на складі БК в Донецьку", – наголосив він.
Місцеві жителі "бурхливо відреагували" на чергову НП у місці базування озброєння російських окупантів. "Ні*уя собі полум'я! З телефону погано видно. І це я тільки почав знімати, до цього чотири рази вибухнуло", – прокоментував за кадром автор одного з відео. Інші додавали, що снаряди летять у різні боки. А також радили мешканцям прилеглих районів "щонайменше відійти від вікон".
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...