Замріяні скрепи: РФ оголосила, що доведе свої "перспективні" ЗРК до здатності збивати супутники на орбіті Землі

"Батути" не тієї системи завезли?

Російський зенітний ракетний комплекс С-500 "Прометей" намагаються переобладнати для ураження супутників на низькій орбіті. Про це в інтерв’ю газеті Міноборони РФ повідомив головний командувач повітряно-космічних сил Сергій Суровикін, зазначають Патріоти України.

Він стверджує, що зараз комплекс "може перехоплювати аеродинамічні та балістичні цілі, зокрема гіперзвукову зброю в ближньому космосі".

С-500 хочуть інтегрувати в єдину мережу з уже наявними бойовими комплексами С-300ВМ4 "Антей-2500" та С-400 "Тріумф", а також С-350 "Світязь".

З архіву ПУ. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:30

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію". На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня 2019 року, допустили п...

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:05

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини. Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з'їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "...