
Президенти Білорусі та Росії Олександр Лукашенко і Володимир Путін поспілкувалися по телефону в понеділок, передає “Пул першого”, зазначають Патріоти України.
Повідомляється, що лідери країн обговорили ситуацію всередині Білорусі і на зовнішньому контурі, особливо на західному напрямку.
“Але!! Найцікавіше – по темі коронавірусу. Президенти домовилися, що білоруси в добровільному порядку візьмуть участь у третьому етапі випробувань вакцини від коронавірусу, виробленої в РФ. Також Білорусь стане першою країною, куди буде поставлена дана вакцина”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо провідні вірусологи стривожені тим, що через "погану" російську вакцину "Супутник-V" коронавірус може смертельно мутувати. США заявили, що вакцину Путіна не дадуть навіть мавпам, бо шкода тварин. А більшість росіян не бажають робити щеплення від COVID-19 розпіареним Х*йлом засобом.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...