
Президент Володимир Зеленський заявляє, що зустріч радників лідерів країн «нормандського формату» (Україна, Німеччина, Франція та РФ) має відбутись 11 вересня. Про це він сказав журналістам в рамках поїздки до Сумської області, передають Патріоти України.
«У нас повинно бути засідання помічників – радників «нормандського формату» 11 вересня. Чекаємо там на певні пропозиції, певні рішення», - зауважив Зеленський. За даними "Європейської правди", держави-учасниці Нормандського формату домовилися провести цю зустріч у Берліні, хоча за черговістю переговори радників мали пройти у Парижі.
Додамо, що напередодні глава Міністерства внутрішніх справ Дмитро Кулеба повідомив, що зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" пройде за графіком. Зокрема, українську сторону на ній має представляти глава Офісу президента Андрій Єрмак, а російську – заступник голови адміністрації президента Дмитро Козак. Одним із питань, яке на ній порушать, буде загибель українських військових під час перемир'я на Донбасі.
Пізніше росЗМІ з посиланням на джерела в російській делегації повідомили, що Козак візьме участь у "нормандській зустрічі" політрадників у Берліні 11 вересня.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...