Президент України Володимир Зеленський пообіцяв зробити все для членства країни в Європейському Союзі. Таку заяву глави держави опубліковано в Twitter напередодні 22-го саміту Україна – ЄС, зазначають Патріоти України.
"Налаштований на максимальну результативність 22-го саміту Україна – ЄС. Згоден із (президентом Литви) Гітанасом Науседою, що зроблю все, щоб Україна була членом ЄС", – написав Зеленський.
Президент уточнив, що він очікує на чергове засідання Ради президентів України і Литви у 2020 році у Києві.
В інтерв'ю "Радіо Свобода" міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що саміт Україна – ЄС відбудеться 1 жовтня і Київ активно готується до його проведення.
Також він озвучив порядок денний заходу: "Нас цікавить і оновлення Угоди про асоціацію. Нас цікавить інтеграція в цифровий ринок. Нас цікавить прогрес у сфері юстиції, поглиблення співпраці в сфері юстиції. Нас цікавить подальша співпраця з ЄС у стримуванні російської агресії".

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...