
Військові російської армії в Маріуполі чинили звірства і різними способами знущалися з мирних жителів. З метою наживи окупанти знімали коштовності з дівчат разом із частинами тіла. Про це розповів боєць полку "Азов" із позивним "Торк" у спецпроєкті "Незламна Країна" на "5 каналі", передають Патріоти України.
За його словами, люди, які зазнавали тортур росіян, перебували у підвалі. "У дівчаток зривали у підвалі просто золото, сережки, ланцюжки, разом із мочками вух, забирали собі. Було таке – дівчинці два пальці відрізали і кільця забрали разом із пальцями, вона принципово віддавати не хотіла. Їй сказали: "Ну, значить без пальців і залишишся"", – розповів український захисник. "Треба розуміти, що це ті дівчатка, які можуть розповісти, а скільки травмованих іншими способами... Я думаю, не всі відкриють душу", – додав він.
Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...
Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...