ЗСУ перетворили на брухт новітню російську станцію супутникового зв'язку Ауріга

Захисники України знищили новітню мобільну станцію супутникового зв'язку Ауріга, яка перебуває на озброєнні лише російської армії. Відео знищення станції супутникового зв'язку опублікував Telegram-канал Оперативний ЗСУ, передають Патріоти України.

На кадрах видно, як українські захисники наводять на техніку окупантів ціль і завдають удару, після чого Ауріга росіян загоряється. "Ця "аналоговнет" станція перебуває на озброєнні лише Росії, але була помічена в Сирії", — йдеться у повідомленні.

Довідка. Ауріга - це сучасна станція захищеного супутникового зв'язку між командуванням та передовими частинами армії. Її прийняли на озброєння РФ в 2014 року. Вона має складну конструкцію. Її може розгортати за 10 хвилин всього одна людина. Станцію кілька разів помічали в Сирії. Крім цього, її також зустрічали в Київській області в перші місяці повномасштабної війни.

Під Києвом випробували польський далекобійний БПЛА Striker

четвер, 25 червень 2026, 14:04

Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...

Російський Урал знов під ударом БПЛА: ​В Уфі пролунали вибухи на НПЗ (фото, відео)

четвер, 25 червень 2026, 13:54

В столиці Республіки Башкортостан (РФ) пролунала серія вибухів та спалахнула пожежа в районі нафтопереробного заводу, передають Патріоти України з посиланням на Exilenova+. Зазначається, що під удар могли потрапити два з трьох нафтопереробних заводів, ...