Бути у тренді: В Україні розпочався бум навколо нового чат-боту ChatGPT зі штучним інтелектом. Результати тестування вражають користувачів

У суботу, 18 лютого, в Україні запрацював чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT від компанії Open AI.

Як повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, нашу країну вилучили зі списку держав, де був заблокований ChatGPT. Однак на тимчасово окупованих територіях Украъни технологія не працюватиме.

ChatGPT – це чат-бот зі штучним інтелектом, який здатен розуміти запити користувачів та генерувати відповіді на них розмовною мовою.

Він був запущений як безкоштовний дослідницький прототип у листопаді 2022 року американською дослідницькою лабораторією штучного інтелекту Open AI. Чат-бот взаємодіє з користувачем за допомогою у формі діалогу, що дозволяє оскаржувати неправильні відповіді та відхиляти невідповідні запити.

ChatGPT – це аналогічна модель InstructGPT, яка навчена виконувати вказівки, реагувати на підказки та надавати детальну відповідь. Цю технологію можна використовувати у багатьох галузях.

Наприклад, для створення персоналізованих автоматизованих відповідей на запити клієнтів в електронній комерції, створення високоякісного вмісту для електронної пошти або маркетингу в соціальних мережах, а також для навчання.

Як тестують розумний чат-бот українці

Українці одразу почали тестувати розумний чат-бот і багато з них вирішили дізнатися, що він знає про них. Деякі отримали неочікувані результати.

Наприклад шеф-редакторка видань The Page та SPEKA Катерина Венжик дізналася, що вона "загинула" у Туреччині 20 листопада 2018 року.

Коли жінка спробувала довести штучному інтелекту, що вона жива, він почав з нею сперечатися.

Про деяких користувачів ChatGPT не знав нічого, але пообіцяв виправитися.

Журналіст і засновник проекту Ukraїner Богдан Лонгвиненко попросив штучний інтелект написати пісню про волонтерів, щоб врятувати репутацію репера Потапа, якого розкритикували у мережі через нову пісню "Волонтер".

"Написав нібито про якогось північно-корейського волонтера, наближеного до верховного", – жартують у коментарях.

Телеведучий Єгор Гордєєв вирішив поспілкуватися з ChatGPT на філософські теми, однак на питання про те, що б він сказав президенту Росії Володимиру Путіну, штучний інтелект почав говорити про "прогрес російської економіки".

Коли розумний чат-бот попросили написати хайку про письменника Сергія Жадана, він видав таке:

Деякі українці просять не лаятися на штучний інтелект, адже – це його перший робочий день.

Деякі почали активно українізувати бот – він вже правильно відповів на "Слава Україні!", однак із відповіддю на "Слава нації" трохи помилився.

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...

В порту Одеси обвалився склад. Під завалами опинились люди . Нажаль не минулося без жертв (відео)

неділя, 21 липень 2024, 13:30

Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту і бензорізу, деблокували громадянина, 1990 року народження. Постраждалому надали домедичну допомогу і передали медикам. . "На жаль, другого чоловіка, громадянина 1993 року народження, рятувальники ви...