"Чарівна флейта" доктора Міньєлло: В Італії гінеколог сексом “лікував” пацієнток від раку та інших хвороб

В Італії 60-річний гінеколог Джованні Міньєлло лікував своїх пацієнток від вірусу паліломи людини (ВПЛ) за допомогою сексу. Одна з них назвала лікаря “Чарівною флейтою”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mail. Незвичною практикою Міньєлло займався в Барі, де журналісти провели розслідування.

Анна-Марія, яка не могла завагітніти, вирішила проконсультуватися з зазначеним гінекологом. Попри негативний тест мазка, Міньєлло констатував у неї ВПЛ і запропонував їй зайнятися сексом, щоб “розв’язати” проблему.

“Я врятував багатьох жінок від раку. Усі ті, з ким я мав стосунки, позбувалися небезпеки”, — запевнив він.

Щоб перевірити метод лікаря, журналісти підіслали до нього акторку, що вдавала з себе хвору. Міньєлло також виявив у неї ВПЛ, про яку сигналізували “білі плями” на шийці матки. Коли він запропонував секс для профілактики раку, акторка погодилась. Вони домовилися про зустріч у готелі.

Уже на місці лікар зауважив, що статевий акт без презерватива сприятиме максимальній користі методу. Журналісти, які за цим спостерігали, перервали його “лікування”. З’ясувалося, що Міньєлло мав статеві стосунки з 15 пацієнтками.

За словами координаторки Центру боротьби з насильством у Барі Маріки Массарі, жертв може бути значно більше, однак не кожна готова поділитися цим. Адвокат Міньєлло передав, що дії його підзахисного були ефективними, до того ж пацієнтки самі погоджувалися на секс.

Натепер тривають слідчі дії.

Мініоборони повідомило, як діяти, аби потрапити в тероборону ЗСУ (інструкція)

четвер, 27 січень 2022, 5:45

Робота над розгортанням територіальної оборони в Україні триває буквально цілодобово, заявив 26 січня міністр оборони Олексій Резніков. До кінця лютого підрозділи ТрО будуть укомплектовані не менш ніж на 70% по всій країні. Паралельно вже розпочалося у...

Хіти тижня. Природжений лідер: Як пухнастий кіт зміг повести за собою стадо овець (відео)

четвер, 27 січень 2022, 2:00

Вуличний кіт зміг зібрати шалені перегляди у соціальних мережах. Усе через те, що повів за собою стадо овець. У відео можна побачити, як кіт гордо йде попереду "стада" овець, ніби ведучи їх за собою, передають Патріоти України. . Періодично він огляда...