Ми звикли, що наші роутери працюють безперервно в режимі нон-стоп. Однак цей девайс теж вимагає уваги з боку користувача.
Найчастіше головною причиною поганої або нестабільної роботи Wi-Fi-роутера є неправильне його розміщення в квартирі чи будинку. Однак буває, що роутер просто "втомлюється" і його потрібно перезавантажити – у такий спосіб усуваються тимчасові помилки і поліпшується загальна продуктивність мережі.
Чимало користувачів помилково вважають, що невелика коробочка для роздачі інтернету не вимагає якоїсь особливої уваги і може працювати в режимі нон-стоп. Однак це не так – роутер іноді все-таки необхідно перезавантажувати.
Однак іноді посилити сигнал Wi-Fi навіть при правильній установці роутера не виходить – в такому випадку рекомендується виконати перезавантаження за правилом "10 секунд". Його суть полягає в тому, що після того, як ви вимкнули роутер з розетки, потрібно почекати 10 секунд для повного перезавантаження пристрою, а потім можна знову включити роутер в мережу.
Цей метод перезавантаження дозволяє тимчасово усунути проблеми з сигналом Wi-Fi (якщо такі є) і поліпшити його якість, оскільки він перезапускає всі робочі процеси.
Попри свої компактні розміри, роутер мало чим відрізняється від того ж смартфона. У ньому теж присутній аналог оперативної пам'яті, яка поступово заповнюється, а продуктивність починає падати. Тому цей гаджет теж вимагає особливої уваги.
Як правило, перезавантажувати роутер слід в разі необхідності, коли проявляються очевидні проблеми. Однак нічого страшного, якщо ви будете робити це з метою профілактики, щоб не допустити накопичення великого числа помилок.
Загалом, досить відправляти роутер на перезавантаження хоча б раз на тиждень. Такий підхід допоможе знизити частоту появи проблем, пов'язаних з роутером.
Втім, іноді навіть попри правильну установку обладнання і перезавантаження, поганий сигнал Wi-Fi нікуди не дівається – скоріш за все, в цьому випадку пора задуматися про покупку нового роутера.
Річ у тім, що у багатьох вдома стоять старі роутери, що працюють на частоті 2,4 ГГц. Однак технології відтоді істотно просунулися, тому, як варіант, варто розглянути заміну старого роутера на більш сучасний з підтримкою стандарту 802.11ах на 5 ГГц, також відомому як "Wi-Fi 6". Прибавка до швидкості точно гарантована.
Згідно з чинним законодавством, українські пенсіонери, яким виповнилося 70, 75 та 80 років, отримують так звані «вікові доплати» до пенсії (300, 456 та 570 гривень відповідно) щомісячно, передають Патріоти України. Втім, в деяких містах, як, до приклад...
Ярослав Романюк, який очолював Верховний суд до 2017-го, в 2023-му у своїй декларації показав пенсію в розмірі 2 млн 937 тис. грн за рік. Тобто щомісячно він отримував від ПФУ 244,7 тис. грн. Однак Романюк вважав, що такий розмір пенсії порушує його пр...