Чи дійсно Україну накрив "отруйний пояс"? Держслужба з надзвичайних ситуацій розповіла про забруднення повітря

Під пильним моніторингом Дніпро, Одеса, Кривий Ріг, Львів та Кам'янське.

Держслужба з надзвичайних ситуацій запевняє, що значних перевищень рівнів забруднення атмосферного повітря в Україні не зафіксовано, зазначають Патріоти України.

«Станом на 26 жовтня значних перевищень рівнів забруднення атмосферного повітря не зафіксовано. Концентрацій оксиду вуглецю, фенолу, формальдегіду, діоксиду азоту, діоксиду сірки, пилу, які могли б бути віднесені до високих, мережа спостережень гідрометеорологічних організацій ДСНС України не відмічає», - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що на території України утримується антициклонічний характер погоди, що зумовлює відсутність опадів, слабкий вітер, підвищення температури повітря від поверхні землі до висоти 700-800 м (інверсія), відсутність вертикального перемішування повітря, густі тумани. Як пояснюється, ці фактори сприяють накопиченню в приземному шарі забруднювальних речовин. Проте значного зростання рівнів забруднення повітря не спостерігається.
Тим часом є незначні перевищення гранично допустимих концентрацій у Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Львові та Кам'янському.
«Загалом, синоптична ситуація не відрізняється від аналогічних погодних умов у попередні роки, тому в Україні немає суттєвих підстав для стурбованості щодо стану повітря», - підкреслили у ДСНС.
Раніше повідомлялося, що через забруднення повітря на Вінниччині відкрили кримінальну справу.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...