Гора зіпсованого авокадо засмутила киян, котрим фрукт не дуже по кишені

У Києві виявили гору викинутого авокадо: "плачем, що немає грошей"

У Києві виявили величезну кількість заморського фрукту, який просто викинули на звалище, повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінці dtp.kiev.ua.

Відзначається, що плоди знаходяться на вулиці Віскозній, недалеко від станції метро "Лісова". Судячи по знімку, не всі авокадо можна вживати в їжу, з них багато зіпсованих плодів.

"Плачем, що немає грошей. Винен президент і мер", - підписав автор фотографії.


У Києві виявили гору викинутого авокадо: "плачем, що немає грошей"У Києві викинули гору авокадо (facebook.com/groups)

Можна припустити, що один з супермаркетів або торговців на ринку так позбулися зіпсованого товару, але це тільки здогади.

У коментарях українці висловили свою думку з цього приводу.

  • У Сільпо гірші по 45 грн за штуку....жесть ...краще б реально продали по 5-10 грн за штуку, корисні ж і шкода, скільки викинули, не відомо звичайно, всім причина, але шкода, можна дійсно тваринам вже віддати.
  • На корм худобині могло б піти.
  • Я мало то скажу, але вони то їх продають з прибутком 200-300% і те що встигли продати - вони вже окупили й те, що було викинуто, це шлак. Повірте мені. На тих, що вони продали - це ми окупили та дали їм прибуток. А викинуте - це сміття. Якось так.
  • На Троєщині в полі за Закревського теж в ями скидають сезонні фрукти і овочі. Жлоби, краще витратити сили, паливо, час, ніж роздати безкоштовно.

Не солодощі й не фастфуд: Експерти назвали найкалорійніший продукт на планеті

вівторок, 23 червень 2026, 23:12

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...