
Зі слів керівника сумської митниці, миші з’їли дві тони горіхів, що були конфісковані та зберігалися у складських приміщеннях його закладу. Ця заява прозвучала на засіданні комісії, що уповноважена розподілити конфісковане майно. Про це повідомляє ТСН, інформують Патріоти України.
Відео із засідання комісії по розподілу конфіскату побило рекорди з перегляду. Тепер представник митниці Сергій Вакула каже, що горіхи були цілі і гризуни всім привиділись. Чи справді горіхи з’їли гризуни, буде з’ясовувати комісія.
У соціальних мережах кепкують з митників та їх мишей-ненажер. Волонтер Павло Борисов розповів, що два роки тому передали армії 10 тонн конфіскованого митницею сиру, та про горіхи дізналися запізно.
Вітак 2 тонни чищених горіхів, а це 200 тисяч гривень, бульдозер зрівняв з землею. За цим процесом спостерігали та контролювали представники виконавчої служби.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...