Я сразу почувствовала, что страна хорошая, правильная! - У Бутані Ксенія Собчак знайшла "храм Путіна" (фотофакт)

Чоловічий пеніс є символом Бутану, і намалювати цей орган на будинку є цілком природнім явищем, наголосила скандальна ведуча.

Ксенія Собчак відвідала Бутан. Фото:Instagram

Відома російська телеведуча Ксенія Собчак відвідала Бутан - країну, символом якого є пеніс. Світлини з поїздки вона опублікувала в своєму Instagram, передають Патріоти України.

"Большой *уй -символ Бутана. А я ведь как-то сразу почувствовала, что страна хорошая, правильная! *уепоклонение - понятная, имеющая практическую пользу в повседневной личной жизни вещь! Даже музей такой есть. И Храм *уя. Не шучу!

И нарисовать его на собственном доме, стоящем в чьих-то крепких руках, вполне естественно. Интересно было бы узнать, что считается оскорблением чувств верующих *уепреклонителей?" - зазначила телеведуча.

Фото:InstagramЯк відомо, футбольні фанати придумали кричалку "Путін - х*йло!", яка широко розповсюдилася по всьому світу в результаті російської агресії проти України. Фраза отримала величезний резонанс в міжнародній пресі і стала широко використовуватися не тільки українськими, але і численними зарубіжними виконавцями, особливо в акціях протесту.

Кінець епохи бідності, або щось на кшалт того, для двох категорій пенсіонерів: Соцвиплати значно збільшать вже у серпні

субота, 24 липень 2021, 6:30

З початку липня в Україні збільшилося пенсійне забезпечення для двох категорій пенсіонерів: учасників бойових дій і громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Ліга...

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...