Я сразу почувствовала, что страна хорошая, правильная! - У Бутані Ксенія Собчак знайшла "храм Путіна" (фотофакт)

Чоловічий пеніс є символом Бутану, і намалювати цей орган на будинку є цілком природнім явищем, наголосила скандальна ведуча.

Ксенія Собчак відвідала Бутан. Фото:Instagram

Відома російська телеведуча Ксенія Собчак відвідала Бутан - країну, символом якого є пеніс. Світлини з поїздки вона опублікувала в своєму Instagram, передають Патріоти України.

"Большой *уй -символ Бутана. А я ведь как-то сразу почувствовала, что страна хорошая, правильная! *уепоклонение - понятная, имеющая практическую пользу в повседневной личной жизни вещь! Даже музей такой есть. И Храм *уя. Не шучу!

И нарисовать его на собственном доме, стоящем в чьих-то крепких руках, вполне естественно. Интересно было бы узнать, что считается оскорблением чувств верующих *уепреклонителей?" - зазначила телеведуча.

Фото:InstagramЯк відомо, футбольні фанати придумали кричалку "Путін - х*йло!", яка широко розповсюдилася по всьому світу в результаті російської агресії проти України. Фраза отримала величезний резонанс в міжнародній пресі і стала широко використовуватися не тільки українськими, але і численними зарубіжними виконавцями, особливо в акціях протесту.

Люди просто прямували вулицею: Собаки рідкісної породи перебрались через паркан будинку і загризли українця

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:52

Після недавніх київських інцидентів з нападом агресивних собак трагедія розігралася і в Донецькій області. У місті Мирнограді двоє собак, що охороняли будинок, з якихось причин опинилися вночі на вулиці і жорстоко покусали перехожих. Як повідомила полі...

Хлопцю було усього 23: Що відомо про другого загиблого в районі ООС бійця (фото)

п’ятниця, 7 травень 2021, 19:14

В районі ООС, у четвер, 6 травня, внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовослужбовець Сергій Коробцов. Про це повідомляє офіційний сайт міста Коростень, звідки він був родом, передають Патріоти України. Сергій був випускником Навчально-...