Янукович заздрить та "нервно курит": Кандидата в президенти України спіймали за крадіжкою шапок у Давосі

Свій вчинок Ігор Шевченко назвав операцією «Шапка» та розповів, що заради безкоштовних «трофеїв» прокинувся о шостій ранку та навіть відстояв у черзі.

Ігор Шевченко. Фото: соцмережі.

І поки Янукович десь у Ростові хапається за серце та думає, що робити в найближчі 13 років, у Давосі, схоже, знайшовся наступник для «легітимного». Кандидат у президенти Ігор Шевченко (той, хто шукав дружину на білбордах)… нагріб собі безкоштовних шапок та не знайшов нічого кращого, аніж похвалитися цим у мережі, зазначають Патріоти України.

Ви б, звісно, могли написати, що гіршого жарту ще в очі не бачили, але, вочевидь, сам Ігор Шевченко так не вважає. Своє… кхм, не знаю, як більш коректно назвати. Словом, свій вчинок кандидат назвав операцією «Шапка» (дуже оригінально, до речі) та розповів, що заради безкоштовних «трофеїв» прокинувся о шостій ранку та навіть відстояв у черзі. Слідкуйте за майстерністю: взяв чотири, бо совість не дозволила більше, але через 10 метрів вирішив, що все ж замало. Словом, на п’ятій шапці Шевченку зробив зауваження охоронець, але дипломатичний кандидат все ж умовив того закрити очі.

А, про успіхи, власне. Тут блогер Антон Ходза опублікував шматок вигаданого інтерв’ю якогось пана Шевченка з анонімом. Будь-які збіги з реальністю, звісно, випадкові, і про жодних реальних кандидатів не йдеться, борони Боже.

У Польщі знайшли дивовижний скарб династії Каролінгів - йому близько 1100 років (фото)

неділя, 9 травень 2021, 8:28

В околицях міста Біскупця на північному сході Польщі археологи виявили унікальний для цієї частини Європи скарб - понад сто срібних динаріїв, що були викарбувані в IX столітті правителями династії Каролінгів. Про цю знахідку повідомляє сайт Nauka w Pol...

"Тунель смерті" часів Першої світової відкрили у Франції - там живцем поховали 270 солдатів (фото)

неділя, 9 травень 2021, 6:56

У лісі неподалік від французького міста Реймс відкрили тунель Вінтерберг, за часів Першої світової війни розташований на лінії фронту в масиві Шмен-де-Дам. Там понад століття лежать тіла 270 німецьких солдатів, які загинули найстрашнішою смертю, яку ли...