Імунолог розповів, коли людство виробить імунітет від коронавірусу

Імунітет від коронавірусу не сформується за рік-півтора, як повідомлялося раніше.

Колективний імунітет від коронавірусу у людства сформується за 3-5 років. Про це сказав український імунолог Олег Назар, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель.

За його словами, саме стільки часу знадобиться для того, аби люди стали нечутливими до коронавірусної хвороби.

"Колективний імунітет від COVID-19 формується по аналогії імунітету проти грипу. Три роки світом ходить один штамп, а потім приходить інший, бо до першого люди стають вже нечутливими. Так само буде із коронавірусом, потрібно 3-5 років, аби у 75-78% людства виник імунітет. Якщо людина не перехворіла у будь-якій формі, легкій, середній, важкій – імунітет не сформується", – зауважив імунолог.

За його словами, приблизно у 30% населення немає активного імунітету, тобто вони мають низьку активність імунних генів загалом.

"Буває людина вакцинується і хворіє, але у неї не виробляються антитіла у достатній кількості. Тому вони хворіють по 5-10 разів. Таких людей загалом не багато, 30-28%. У всіх інших, хто перехворів, формується імунна пам'ять і повторне зараження вже є безпечним. Але рівень колективного імунітету в Україні від коронавірусу наразі дуже низький", – підсумував він.

Погода шаленіє, вражені не тільки кенгуру: Австралію раптово засипало снігом (фото)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:15

В Австралії через прихід атмосферного фронту з боку Антарктиди рекордно впала температура і повернулася зима. Екстремальна зміна погоди проявилася також у випаданні снігу на південному сході країни, передають Патріоти України. Грози з градом і сильними...

З архіву ПУ. "Чтобы один сосед с востока ох*ел": "Москву основал киевский князь: ответ Дмитрию Киселеву", - Соколова (відео)

п’ятниця, 25 вересень 2020, 16:00

Кремлівський пропаганд*н в черговий раз наступив на історичні граблі. "Дмитрий Киселев в очередной раз наступил на исторические грабли, которые до этого были мотыгой, до того палкой-копалкой, а до этого – палкой. . Вот что он сказал в своем видео: . ...