Кабмін врегулював надсилання повісток поштою: Стало відомо, що зміниться для ТЦК і військовозобов'язаних

Уряд упорядкував механізм централізованого друку та надсилання військовозобов'язаним повісток поштою. Відповідну постанову Кабінет міністрів ухвалив на засіданні у вівторок, 9 липня, передають Патріоти України.

Про це повідомляє українське видання, в розпорядженні якого є текст проєкту постанови уряду. Документ регламентує формування повістки та їхній централізований друк.

Відтепер на сформовану за допомогою Єдиного державного реєстру призовників і військовозобов’язаних повістку має накласти електронний підпис керівник ТЦК чи його відділу. Після цього її відправляють на централізований друк.

Такі повістки мають надсилати військовозобов'язаним рекомендованим листом із повідомленням про вручення. "Повістки, сформовані за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних, після накладання кваліфікованого електронного підпису керівника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП. – УП) або його відділу можуть: централізовано друкуватися разом з описом вкладення та надсилатися резервістам і військовозобов’язаним засобами поштового зв’язку рекомендованим поштовим відправленням з описом вкладення та повідомленням про вручення; вручатися резервістам і військовозобов’язаним під час оповіщення", – йдеться в документі.

Кваліфікований електронний підпис має накладатися у день формування повістки. Централізований друк повісток здійснюватиме Міністерство оборони або державні поліграфічні підприємства на підставі договорів, укладених між МОУ, призначеним оператором поштового зв’язку та відповідними державними підприємствами.

Із 17 липня представники ТЦК та СП матимуть право надсилати громадянам повістки поштою з описом вкладення та повідомленням про вручення на адресу місця проживання або реєстрації.

Суд виніс остаточний вирок Алеку Болдвіну у справі про вбивство українки на знімальному майданчику (відео)

субота, 13 липень 2024, 15:05

Американський актор Алек Болдвін отримав остаточне рішення суду, передають Патріоти України з посиланням на CNN. З 2021 року після стрілянини на зйомках фільму "Іржа", внаслідок якої загинула операторка з України Галина Гатчінс, його тримали у списку ...

Як уникнути штрафу тим, хто не оновить облікові дані у ТЦК до 16 липня: Військоматівці дали пояснення (відео)

субота, 13 липень 2024, 14:50

Військовозобов'язані, які не оновлять облікові дані до 16 липня, можуть уникнути штрафу. . Для цього їм потрібно буде надати документи або інші підтвердження, які доводять, що громадянин не міг оновити дані впродовж відведених 60 днів. Про це повідоми...