Хіти тижня. "Другой сценарий. У*буйте на х*й": Станіслав Асєєв розповів, як під час полону в Донецьку спілкувався зі співорганізатором сепаратистських заворушень в Одесі

Ватним "активістам" радили скоріше залишити Одесу, але вони не послухалися кураторів.

Станіслав Асєєв. Фото: соцмережі.

Сьогодні, 2 травня 2020 року, на шості роковини кривавих подій в Одесі, український журналіст та блогер Станіслав Асєєв поділився власними даними про настрої штабу сепаратистів у тамтешньому Будинку профспілок на Куликовому полі, а також їхніми зв'язками з політиками у Москві. Про це він дізнався під час перебування у полоні в терористичної організації "ДНР", коли йому незаконно утримували на колишньому донецькому заводі "Ізоляція", перетвореному окупантами на концтабір, передають Патріоти України.

Співрозмовником Асєєва, за його власними словами, з "людиною, яка була одним із засновників сепаратистського руху в Одесі і яка сама ледь жива вийшла з Дому профсоюзів 2 травня 14-го".

"Потім ці події привели цього чоловіка на фронт “ЛНР”, де пліч о пліч він воював на одній ділянці фронту зі всім відомим Вагнером. Ну, а кінцевий пункт прибуття в цій війні настав для нього в “Ізоляції” зі зламаними пальцями та вивернутими суглобами", - зазначає журналіст у фейсбуці.

Саме цей чоловік й розповів йому подробиці Одеської трагедії. "В одній з бесід я прямо запитав цю людину, що в Україні існує думка, що ми ніби як обійшлись в Одесі "малой кровью" і що якби не ті події - були б десятки тисяч трупів ще й тут, як на Донбасі. Чесно кажучи, я думав, що за одне таке запитання - з огляду на те, кому я його ставив - та ще й в "Ізоляції" він мене просто приб'є. Та ця людина сказала: "Ну, и правильно говорят. Если бы в Одессе получилось такое же бл*дство, как в Донецке с Луганском - ни вам, ни нам не стоило за это умирать. Накануне наш человек поехал в Москву по нашей теме, и там "тяжёлые" ему сказали: "Для Одессы - другой сценарий. У*буйте на х*й". Мы не послушали. Итог ты знаешь", - підкреслив Асєєв.

"Бажаю пекла кожній парашській пиці": Даша Астаф'єва показала, як спала на полу в коридорі під час нічної атаки на Київ (фото)

неділя, 28 травень 2023, 19:00

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва, як і більшість киян сьогодні, ночувала в укритті, повідомляють Патріоти України. У ніч проти 28 травня російські війська завдали чергового масованого удару по Україні "Шахедами", тож у столиці було гучно. На своїй...

У тропічних лісах несподівано знайшли загублене місто майя

неділя, 28 травень 2023, 18:54

Дослідники виявили прадавнє місто майя, яке досі залишалося прихованим, обплетене комплексом з приблизно 400 взаємопов'язаних поселень. Деяким із них понад 3 тисячі років, вони пов'язані між собою. Про це пише видання The Washington Post, передають Пат...